A e dini çka ka studiuar Shyhrete Behluli?!

344

shyhrete1

Moebel THEMA

Është një nga këngëtaret më të njohura të muzikës popullore.

Por edhe pse Shyhrete Behluli është e njohur në muzikë, ajo ka një profesion krejte tjetër për të cilin edhe ka studiuar.

Këngëtarja ka treguar në emisionin “Rozë” se ka studiuar për Gjuhë dhe Letërsi shqipe, transmeton “Magazina.al”

Shyhretja ka thënë se muzikën nuk do ta lëntë për asgjë tjetër edhe pse dikur nuk kishte menduar se do bëhej burim i egzistencës.

Comments