Aksident i tmerrshëm në autostradën Tetovë – Shkup, 5 të plagosur (FOTO)

277

Moebel THEMA

13682444_10205047275460199_1502583899_o

Sot pasdite rreth orës 18 në autostradën Tetovë – Shkup ka ndodhur një aksident i tmerrshëm.

Siç thekson dëshmëtari i cili dëshiron të ngelet anonnim dhe i cili i ka dërguar fotografitë në adresë të portalit TetovaSot, thuhet se makina e tipit Audi Q7 me targa të Gjermanisë është rrokullisur në autostradën Tetovë – Shkup në afërsi të fshatit Grupçin, dhe si pasojë e aksidentit të tmerrshëm kanë mbetur të plagosur 5 persona identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur.

Ekipet e policisë dhe ekipi i zjarrfiksave kanë dalë në vend ngjarje për të ndihmuar dhe për të hetuar gjithçka që lidhet me aksidentin.

 

13682444_10205047275460199_1502583899_o13682513_10205047304380922_346502561_o (1)13901630_10205047275620203_2015153840_o13902107_10205047272660129_1670964418_o13918483_10205047276500225_151352777_o

Comments