Aksident me një të vdekur në aksin Gjirokastër – Tepelenë, ‘Benz-i’ del nga rruga

155

Aksident me një të vdekur në aksin Gjirokastër - Tepelenë, 'Benz-i' del nga rrugaPamje nga aksidenti i fundit ne kete rruge, permbysja e autobusit me turiste

Moebel THEMA

Një aksident me një person të vdekur rreth 30 vjeç dhe një të plagosur ka ndodhur në Virua, në aksin Gjirokastër – Tepelenë sot në mëngjes.

Makina ku ndodhej viktima mban targën AA 976 OX. Mësohet se bashkë me të ka qënë dhe një person që është plagosur rëndë.

Shoferi ka humbur kontrollin e mjetit dhe “Mercedez Benz” ka dalë nga rruga dhe ka rënë disa metra poshtë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Comments