Ami “prezanton” vajzën dhe mamanë e saj (Foto)

466

Ami "prezanton" vajzën dhe mamanë e saj (Foto)

 

Prezantuesja Amarda Toska ka një dashuri të veçantë për mbesën e saj të cilën e quan “vajza ime”.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku ka pozuar së bashku me të dhe në sfond qëndron mamaja e saj. Moderatorja është duke kaluar disa momente vërtet të lumtura.

Comments