FOTO/ Aksident tek Libri Universitar në Tiranë

417

 

aksident tirane

Nja aksident raportohet se ka ndodhur mesditën e sotme pranë kryqëzimit tek Libri Universitar.

Një automjet luksoz Audi A6 është përplasur me një motor, duke lënë të plagosur drejtuesin e motorit.

Në fotot duket edhe ambulanca që ka transportuar të plagosurin në urgjencë.

Nuk dihet ende identiteti i tij, ndërsa nuk ende asnjë njoftim nga policia. Grupi hetimor ka kryer të gjitha veprimet procedurale në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

aksident libri (2)

Comments