Arrestohet Cozman pas përleshjes me Noizy’n

122

Moebel THEMA

 

Përballja mes Noizyt dhe anëtarëve të Babastars ka marrë një kahje tjetër.

E gjitha kjo pasi reperi nga Shqipëria dhe Cozman janë takuar në Prishtinë dhe mes tyre ka pasur përleshje të armatosur.

Burime të Indeksonline marrin vesh që Ylber Abdullahu –Cozman, vëllao i tij  dhe miku i tij i afërt Albert Krasniqi janë tre personat e arrestuar nga Policia e Kosovës për plagosjen e Noizyt.

E gjitha kjo ka ndodhur para pak minutash para Swiss Diamond Hotel.

Comments