Barcelona dominuese nis mbrojtjen e titullit-Foto-Video

263

Betis vetëm barazoi kundër Barcelonës në ndeshjen hapëse të kampionatit spanjol dhe më pas nxorri nga “kontrolli” skuadrën blaugrana që shënoi edhe dy gola tjerë nëpërmjet Messit dhe Suarezit, transmeton Faktiditor.Arda Turan ishte i pari që hapi rezultatin dhe po shpërfaq një formë të jashtëzakonshme këtë fillim kampionat ndërsa Betis barazoi nga gjuajtja e lirë me një supegol të Ruben Castro.Pjesa e parë mbaron kështu 3 me 1 në një ndeshje krejtësisht të dominuar nga Barca,/Faktiditor/.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QFU-CqTQiRA

Moebel THEMA

https://www.youtube.com/watch?v=b-YdS9gkp-Y

https://www.youtube.com/watch?v=5eTCTWAOSH8

https://www.youtube.com/watch?v=rIhvrb1DIfE

Comments