Bashkohen Berisha dhe Torres, por çfarë kanë në duar? (FOTO)

304

Atletico Madrid e ka postuar një foto ku pranë njëri-tjetrit janë dy golashënues të pafalshëm.
Bëhet fjalë për kosovarin Besart Berisha dhe spanjollin Fernando Torres.

Ajo u bë në Australi, ku Atletico po i zhvillon disa ndeshje testuese para fillimit të edicionit të ri, përcjellë “Lajmi.net”.

Fotoja ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe shumë komente.

Comments