Cana mesazh për Shkëndijën e Tetovës

323

Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, i ka dhënë mbështetje Shkëndijës së Tetovës përmes një postimi në Instagram.

Shkëndija sot do të ndeshet me skuadrën belge, Gent, në kuadër të kualifikimeve për fazën e grupeve në Europa League.

Në lojën e parë në Gent, Shkëndija humbi 2-1.

Sot kërkon kualifikimin dhe nëj fitore minimale prej 1-0 do ta çonte Shkëndijën në fazën e grupeve në Europa League.

Cana e ka postuar një video në profilin e tij zyrtarë në ‘Instagram’ me mbishkrimin: “Shkëndija jemi me ty”.

Comments