Ditë të reja të zeza për Januzajn, Sunderlend në disavantazh ndaj Middlesbrough

180

Ditët e zeza për Januzajn duket se nuk do të përfundojnë, aq më tepër kur edhe në skuadrën e re punët po shkojnë gjithnjë e më keq transmeton Faktiditor.Kjo për dy arsye: e para se në dy ndeshje nuk po fiton dhe e dyta se po humb në pjesën e parë nga Midellsbrou me dy gola nga Stuani që shënon në minutën e 13 dhe 45.Janë edhe 45 minuta tjera që ky fat edhe mund të ndryshojë nëse sanderlend arrin të përmbysë rezultatin, por mënyra se si u shfaqën lojtarët në pjesën e parë është thuajse e pamundur të arrihet kjo.Gjithësesi se në futboll ndonjëherë gjërat edhe ndryshojnë brenda një fraksioni kohe./Faktiditor/.

Comments