Dua Lipa koncert në Kosovë. Ja çfarë do të bëjë Behxhet Pacolli për të

336

gallery-1449757814-dua-lipa-nov-2016-hi-res

Sipas burimeve të Express KTV në shenjë përkrahje për koncertin humanitar të Duas në Kosovë dhe shenjë respekti për idenë e saj që koncertin ta mbajë në kryeqytetin e Kosovës, biznesmeni Behxhet Pacolli ka ofruar aeroplanin e tij privat që të sjellë Duan në Kosovë dhe më pas ta dërgojë atë edhe në Tiranë.

Më 9 gusht në parkun e Gërmisë, Dua do të mbajë koncertin humanitar, ndërsa një ditë më pas do të performojë në Tiranë.

Kjo do të jetë performanca e saj e parë në trojet shqiptare./ Express/

Comments