E rrëmbejnë dhe e sulmojnë fizikisht për 1400 euro borxh që kishte

304
rrembim

Një person nga Vushtrria ka raportuar se si pretekst i një borqi të një shume parash prej 1400 euro,  tre të dyshuar e kanë futur në veturën  e tyre dhe duke dërguar në një vend larg shtëpive e kanë sulmuar fizikisht dhe janë larguar në drejtim të panjohur, transmeton arbresh.info.

Viktima ka pranuar tretmanë mjekësor ndërsa policia janë në kërkim të dyshuarve./arbresh.info.

Comments