Era rrëzon një dru në Shkup, dëmtohen dy vetura (FOTO)

325

4

Në parkingun e lagjes Aerodrom në Shkup nga moti i keq u dëmtuan dy vetura  një  “Mercedes” dhe një “Golf”.  Siç shihet në fotografi  era e fuqishme  ka rrëzuar një dru dhe druni ka ra mbi vetura.

Gjithashtu sot ka pasur erë dhe shi në të gjitha vendet por përmbytje ka pasur në Prishtinë ku disa lagje janë bllokuar./TetovaSot/

1 2 3 4

Comments