Evakuohet kulla e Eiffel-it në Paris (FOTO)

444
Evakuohet kulla e Eiffel-it në Paris (FOTO)

 

Sipas disa raportimeve në media sociale, kulla e Eiffelit në Paris është evakuuar, raporton RT.

Vizitorë të shumtë kanë postuar në internet, fotografi të kordonit të policisë duke mbyllur zonën e hyrjes, transmeton Telegrafi.

Sipas dëshmitarëve, policia dhe forcat e ushtrisë janë në “gjithë” vendin.

Sidoqoftë, deri më tani shkaqet e evakuimit mbeten të panjohura.

Comments