FOTO /Barcelona përballë Celta Vigos pa 4 yje në skuadër

145

barcelonaa

Barcelona do të luajë sonte në “Camp Noë”, përballë Celta Vigos. Porn ë formacionin e ekipit blaugrana do të mungojnë 4 yjet më të rëndësishëm të skuadrës. Messi, Iniesta, Busquets dhe Umiti, nuk do të jenë të pranishëm në fushë për shkak dëmtimesh.

Moebel THEMA

Ndërkohë që për herë të parë në pozicionin e Messit do të luajë Rafinha dhe jo Alcacer si herën e shkuar.

Ja formacioni Barcelonës sot:

Comments