Foto ekskluzive/ Ja çka kanë bërë Noizy dhe Alberti sot pas përfundimit të gjyqit!

180

E kjo seancë ka mbaruar në të mirë të dy personazheve të lartpërmendur, shkruan lajmi.net

Lajmi ka siguruar disa fotografi ku dyshja edhe pas daljes nga gjykata shihen duke biseduar së bashku si dy miq.

Noziy dhe Alberti janë pajtuar kohë më parë duke përçuar mesazh se përkundër të gjithave ata të dy janë shqiptarë prandaj kanë falur njëri-tjetrin.

Kujtojmë që Noizy dhe Alberti kishin një konflikt që ndodhi në vitin 2016 në qendër të Prishtinës./Lajmi.net/

Comments