FOTO/ Pas fitores, lojtarët shqiptar bën veprimin e jashtëzakonshëm që habiti tifozët e Lihtenshtejnit

301

FOTO/  Pas fitores, lojtarët shqiptar bën veprimin e jashtëzakonshëm që habiti tifozët e Lihtenshtejnit

Moebel THEMA

Ndeshja ndaj një kundërshtari si Lihtenshtejni është një ndeshje që gjithmonë ka pritshmëri për fitore ose në raste të ndryshme mund të quhet edhe një ndeshje stërvitore.

Kështu ka ndodhur edhe për Shqipërinë. Pas ndeshjes që u mbyll me rezultatin 0-2 për djemtë e De Biasit, Tramezzani për lojtarët që nuk luajtën filloi një seancë stërvitore duke i habitur të gjithë.

Lojtarët e stolit dolën në fushë dhe për më shumë se 30 minuta zhvilluan seancën stërvitore me ushtrime të lehta.

Image

 

 

Comments