FOTO/ Rezarta Shkurta shfaqet më sensuale se kurrë! 

581

 

rezarta shkurta

Ka kohë që Rrezarta Shkurta është larguar nga skena muzikore duke mos sjell kështu ndonjë hit muzikor.  Mesa duket ajo po  i përkushtohet më shumë familjes dhe biznesit të saj.
Por kur vjen puna tek pozimi, këngëtarja di si të jetë provokuese dhe tërheqëse.Këtë e ka dëshmuar nëpërmjet një fotografie të fundit në të cilën duket mjaft seksi.

Rezarta

Comments