Interi kërkon sulmuesin e Cityt dhe Barcelonës

137

Moebel THEMA

Drejtuesit e Interit po përgatiten që ta transferojnë Luis Suarezin nga Barcelona dhe Kun Agueron nga Manchester City

Interi ka qenë shumë aktiv gjatë kësaj vere duke sjell disa yje në skuadër. Por, verën e ardhshme pronarët e rinj të Interit, Suning, po paraditen që ta hedhin ‘bombën’.

Sipas  “Sport Mediaset”, pronarët e ri të Neroazzurrëve do të mundohen ta transferojnë sulmuesin e Barcelonës, Luis Suarez ose atë të Manchester Cityt, Kun Aguero.

Interi përveq këtyre dy sulmuesve, pritet që në skuadër të sjell edhe yje tjerë nga Evropa.

Comments