Interi transferon një futbollist shqiptar (FOTO)

275
Interi transferon një futbollist shqiptar (FOTO)

Moebel THEMA

Skuadra e Interit do të transferojë një futbollist shqiptar

Futbollisti shqiptar, Fabio Sakaj do të transferohet tek skuadra italiane, Inter.

“Super News” ka bërë të ditur se talenti shqiptar  do të nënshkruajë me “Nerazzurrët

Muaj më parë, Interi dhe Sassuolo patën ”luftë” për shërbimet e anëtarit U-19 të Shqipërisë, Fabio Sakaj.

Image result for fabio sakaj

Comments