Kaltrina Selimi dhe burri i saj janë njohur në kushte të këqija, ja si rrëfehet këngëtarja (Video)

185

 

Kaltrina Selimi dhe burri i saj janë njohur në kushte të këqija, ja si rrëfehet këngëtarja (Video)

431072-241495262596830-227974116-n_1476033174-533858Kaltrina Selimi tash e disa vite është martuar me Driton Stublla.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur më shumë rreth jetës private.

Këngëtarja nuk ka hezituar të tregoj se në çfarë kushte është njoftuar me burrin e saj.
Comments