Kaos në Londër, policë të armatosur në stacionin e trenit

177

Fenchurch-695915

Një stacion treni në Londër është evakuuar këtë mbrëmje. Forca të armatosur të policisë mësynë në stacion e qendrës së qytetit rreth orës 7 pasdite me orën lokale dhe urdhëroi një evakuim të menjëhershëm të udhëtarëve, duke përhapur panik, raportojnë mediat britanike.

Aksioni i policisë ka shkaktuar edhe në vonesa në orarin e trenave, ndërkohë që shkaku i aksionit të policisë mbetet ende i paqartë. /Syri.net/

Comments