Kosovë, fjalosja përfundon në përleshje me thika

270

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Gjilan, raportohet se pas një fjalosje për motive të ulëta janë përfshirë në një rrahje katër të dyshuar meshkuj shqiptarë dhe dy viktimat meshkuj shqiptarë.
Në njoftim të Policisë thuhet se viktimat kanë pësuar lëndime trupore nga mjeti i mprehtë dhe janë dërguar në QKUK Prishtinë.

Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje./KosovaPress/

Comments