Mbytet një pushues në Ulqin (FOTO)

274

6-copy-2-640x478-1-640x375

Një pushues ka ndërruar jetë në plazhën e vogël të Ulqinit, dyshohet se ka pësuar infarkt në zemer.

Burime të Gazetës Blic mësojnë se i vdekuri nuk është nga Kosova dhe është 65 vjeçar.

Vdekjen ai gjeti sa ishte ne ujë, shkruan Gazeta Blic.

Burime të Gazetës Blic kanë siguruar foto të viktimës duke e larguar të vdekur nga uji./GAZETA BLIC/
8-1

7-copy

4-copy-copy

2-copy-copy

1-copy

Comments