Neymar tenton driblimin, kundërshtari e bën për spital (VIDEO)

170

Moebel THEMA

Neymar e pësoi keq pas një tentimi për të dribluar një kundërshtar në duelin mes Brazilit dhe Bolivisë, por e pësoi një goditje në kokë nga e cila u gjakos.

Comments