Përleshje mes grupit OTR dhe Cozmanit, Noizy nuk është plagosur

171

auto_14339435_1191406164262732_757647974_o1473780492-1

Burimet e portalit Koha.net kanë konfirmuar se grupi OTR është përleshur me reperin Cozman në qendër të Prishtinës dhe se Noizy nuk është plagosur.

Reperi Noizy pak minuta pas të shtënave me armë në qendër të Prishtinës, ka publikuar një foto në Instagram, në të cilën shihet duke biseduar në Skype me aktorin Blerim Destani.

Në qendër të Prishtinës nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një person ndërsa tre persona janë arrestuar.

Comments