Po transportonte të vdekurën, vdes shqiptari

263
7c5ad96548db0f5973584a03ce9ee080-l-600x336

Një shqiptar ka gjetur vdekjen pasi është përplasur në rrugë rreth orës 06:00 të mëngjesit të kësaj të diele.

Ngjarja ka ndodhur në Aggelokastro të Greqisë.

44 vjeçari shqiptari emri i të cilit nuk bëhet i ditur, po drejtonte një makinë funerali me një grua të vdekur në momentin kur u përplas në mënyrë fatale.

Ngjarja shkaktoi trafik të rënduar në rrugë, ndërsa forcat policore, zjarrfikëse dhe autoambulanca shkuan në vendngjarje.

Comments