Policia e Kosovës arreston një inspektor të punës për mitmarrje (Foto)

305

korru_1474646155-6029770

Inspektori i Punës, Muhamet Binaku, është arrestuar sot nga njësia e Krimeve Ekonomike e Policisë së Kosovës.

Indeksonline merr vesh se Binaku është kapur me një shumë parash nga Krimet Ekonomike.

Binaku akuzohet për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe marrje të mitos.

Comments