Rama: Forca Shqipëria

303

Rama: Forca Shqipëria

Moebel THEMA

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama shkruante sot ne Facebbok se , atmosfera e jashtëzakonshme në qytet e Shkodrës, tregon se sa vlerë ka investimi i stadiumit të ri “Loro Boriçi”.
Në një postim në Facebook, mbrëmjen e së hënës, Kryeministri Rama shprehet se: “Besoj se dhe më skeptikët për stadiumin e ri e ndjejnë nga atmosfera e jashtëzakonshme në qytet se ç’vlerë ka ai investim, ForcaShqipëria”.
Comments