Sherr dhe vrasje në kryeqytetin e Kosovës

371

Sherr dhe vrasje në kryeqytetin e Kosovës

Moebel THEMA

Një vrasje ka ndodhur në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. ?Policia ka konfirmuar përmes komunikatës për media se rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm ka ndodhur një vrasje në kryeqytet.

Dy persona janë përleshur me njëri-tjetrin për shkak të një madhënie pune që kishin pasur b bashkë.

Me të arritur në vendin e ngjarjes policia tha se ka gjetur të vdekur njërin prej personave.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për autopsi.

I dyshuari për vrasje është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është çuar në qeli.

Comments