Shpërthim i fuqishëm në qendër të Budapestit (VIDEO)

193

 

Shpërthim i fuqishëm në qendër të Budapestit (VIDEO)

Screenshot_10-22Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në qendër të Budapestit, kryeqytetit të Hungarisë.

Raportimet e para nga media të huaja flasin për disa të plagosur, por nuk dihet nëse ka viktima.

Shkaqet e shpërthimit janë të paqarta. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton.

 

https://www.youtube.com/watch?v=0Y3JKdcWLHU

Comments