S’ka fitues në ndeshjen Tottenham – Liverpool (Video)

477

Moebel THEMA

S’ka fitues në ndeshjen Tottenham – Liverpool (Video)

Ndeshja mes Tottenhamit dhe Liverpoolit ka përfunduar baras 1:1

Përballje mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, e zhvilluar në kuadër të xhiros së tretë të Premierligës, ka përfunduar baras 1:1.

Të parët në epërsi kanë kaluar mysafirët, një minutë pa përfunduar pjesa e parë, me golin e James Milner, i cili shënoi nga penalltia.

Por, vendasit nga humbja i ka shpëtuar Danny Rose, i cili në minutën e 72-të barazoi rezultatin në 1:1, shkruan Express.

Pas këtij barazimi, Tottenham ka tubuar pesë pikë, një më shumë sesa Liverpooli. /Express/

https://www.youtube.com/watch?v=QtWjQU9y8xY

Comments