Tiranë, shpërthim i fuqishëm me tritol pranë një hoteli

414

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur midis një lokali dhe një hoteli në një rrugicë të ndërmjetme në rrugën e “Dibrës. Sipas policisë shpërthimi ndodhi rreth orës 22:40.

Si pasojë e shpërthimit nuk ka asnjë të lënduar, por vetëm dëme të vogla materiale tek të dy objektet.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Comments