Tre persona të vrarë nga një përleshje në Gjakovë

403

pistolete-arme-vrasje-620x330

Tre persona kanë mbetur të vrarë gjatë një përleshje me armë zjarri në Gjakovë, raporton Gazeta Express.

Rasti ka ndodhur pak minuta më parë në Çarshinë e këtij qyteti.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënsja e Policisë rajonale të Gjakovës.

“Në ora 16:30 stacioni policor në Gjakovë ka marrë informatën se në rrugën “Ismajl Qemajli” kanë gjuajtur me armë dhe tre persona kanë vdekur. Patrullat e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes”.

Sipas zëdhënëse se policisë ende nuk dihen se cilat janë motivet dhe se viktimat janë të moshës 25- 35 vjeçar.

“Të dyshuarit janë në arrati dhe shumë shpejt dot ë japim informata të tjera”, ka thënë zëdhënësja e Policisë rajonale të Gjakovës.

Comments