Vdes në fushë duke e festuar golin (VIDEO)

259
s-3-650x358

Moebel THEMA

Bota e futbollit shokohet nga një ngjarje që ndodhi në Tanzani.

Futbollisti Ismael Mrisho Khalfan, ka pësuar atak kardiak në fushë dhe më pas ka vdekur.

Ai ishte fillimisht shënoi gol dhe bëri një festë të çuditshme, ndërsa pas disa minutave humbi ndjenjat në mesin e fushës, shkruan “Daily Mail”, përcjellë “Lajmi.net”.

Golin, festën dhe momentin kur humbi ndjenjat, mund ta shihni në videon e mëposhtme.


Comments