VIDEO /Mesi-Suarez “shtypin” Betisin

344

 

Screenshot_11

Leo Mesi dhe Luis Suarez janë në formën e tyre më të mirë sportive edhe pse është java e parë ë La Liga.

Mesi dhe Suarez kanë shënuar pese gola bashke  përballë Betisit duke e çuar rezultatin në 6-2, pasi më parë kishin shënuar Arda Turan për Barcelonën dhe dy gola Castro për Betisin.

http://www.dailymotion.com/video/x4pkfzy_2-goal-lionel-messi-barcelona-5-1-real-betis-20-08-2016-liga-bbva_sport

Comments