Vijon shiu i rrëmbyeshëm në Shkodër, spanjollët “qajnë” gjendjen e fushës

106

Shiu nuk ka ndërmend që të pushojë në Shkodër dhe kjo mesa duket po shqetëson edhe mediat spanjolle.

Moebel THEMA

Skuadra iberike vijon të jetë e shqetësuar për gjendjen e terrenit në prag të kësaj ndeshje, teksa reshjet sipas gazetës “AS” mund ta ndërlikojnë edhe më shumë situatën, raporton Albeu.

Trajneri Lopetegui sipas mediave spanjolle kontrolloigjendjen e fushës gjatë stërvitjes së djeshme, duke deklaruar pas ndeshjes: “Nuk flas për gjendjen e fushës. Ajo do të shihet kur të fillojë sfida”, u shpreh ai dje. /albeu.com/

Comments