Alarmante: Nga nesër borë dhe temperatura -10 gradë

92

Moebel THEMA

Moti sot në vend ishte me lagështi, i ftohtë dhe me erë e kohë pas kohe edhe me të reshura të borës në disa pjesë të vendit, njofton Zhurnal.

Temperaturat e mëngjesit nesër do të lëvizin nga -3 derisa e ditës do të rritet deri në 3 gradë. Të mërkurën dhe të ejten temperaturat do të ulen deri në -10 grad, transmeton Zhurnal.

Comments