Apple konfirmon datën e lansimit të iPhone 7

300

Moebel THEMA

iPhone-7-620x330

Apple do të mbajë eventin e ardhshëm, më të madhin e këtij viti, më 7 shtator.
Kompania është duke u përgatitur për lansimin e iPhone 7 dhe Apple Watch 2 qysh në fillim të muajt të ardhshëm, shkruan portali arbresh.info. Bazuar në ftesat për media që ka bërë gjiganti, eventi do të mbahet në San Francisco më 7 shtator.
Apple do të transmetojë drejtpërsëdrejti eventin në faqen zyrtare të saj, por ngjashëm si në të kaluarën, Arbresh.info do iu njoftojë në kohë reale për çdo detaj.

Comments