Babai mbyt aksidentalisht djalin derisa po luanin në një supermarket (Video)

120

Moebel THEMA

marketi-780x439-650x358
Pamjet tronditëse të publikuara tregojnë një baba duke luajtur me djalin e tij në një supermarket në Guangzhou, Kinë, para se ai aksidentalisht të rrëzohej mbi të.
Siç edhe mund të shihet në video, përcjell Telegrafi, fëmija ishte i kapur për duart e babait derisa ai humb ekuilibrin e tij dhe bie mbi kokën e djalit.

Siç shkruajnë mediat e huaja, njoftime të pakonfirmuara thonë se pavarësisht se një grua reagoi shpejt duke ndihmuar burrin të ngrihet, djali pësoi thyerje të qafës dhe besohet të ketë vdekur më pas në spital.

Komento

Comments