Barcelona drejt tre titujve për këtë sezon të ri-Foto

197


Disa lojtarë vazhdojnë ti bashkohen Barcelonës në stërvitje, në fazën e përgatitore për stinorin e ri derisa pjesa tjetër janë duke zhvilluar edhe disa ndeshje kontrolluese në SHBA gjatë një turneu ku marrin pjesë shumë skuadra tjera elitare .Dy nga lojtarët standard të klubit blaugrana Iniesta dhe Jordi Alba poashtu i janë bashkangjitur klubit ndërsa kapiteni i Barcelonës Andres Iniesta ka postuar në rrjetin social facebook një foto të përbashkët .Ai thotë se është dita e parë e stërvitjes për stinorin e ri me shumë entuziazëm dhe energji .Por e vecanta e kësaj fotografie janë tre gishtat që paralajmërojnë të gjitha titujt e mundshëm gjë të cilën Barcelona viteve të fundit e arrin shpesh./Faktiditor/.

Comments