Fahriye Evcen do ta bëjë shumë shpejtë Burakun baba!

160

Fahrie Evcen dhe Burak Ozcivi në Qershor të 2017-tës kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, shkruan lajmi.net

Në intervistat e para të tyre si burrë e grua patën vënë shpesh në diskutim dëshirën që të bëhen shpejtë prindër.

Ndërsa tani mediat turke thonë se Fahrie është shtatzënë në muajin e dytë dhe Burakun, mashkullin që shumë femra ëndërrojnë ta kenë në duar, do ta bëjë për herë të parë baba./Lajmi.net/

Comments