FOTO/ Pushimet e para të Rudina Magjistarit me vajzën

191

 

rudina-magjistari-ok

Këto ditë të nxehta vere, moderatorja Rudina Magjistari ka zgjedhur po i kalon në bregdet më vajzën 9 muajshe dhe bashkëshortin, nga ku ka ndarë në rrjetet sociale një foto të vogëlushës së saj Mia.

Ajo shihet teksa është duke qëndruar mbi një komardare.

“Mendova se ishte një “Folie” ta fusja Mian 9-muajshe në det sot për herë të parë, por në fakt asaj i pëlqeu aq shumë, sa hidhej brenda në ujë nga gëzimi. Çfarë lumturie! ‪Po jetoj një mrekulli”, ka shkruar Magjistari.
13901458_10153604672452680_5530321451974155761_n

rudina

Comments