Haraqina mbulohet me ujë, shiu depërton në dhoma (FOTO)

226

haraqina

Shiu i rrëmbyeshëm ka kapluar edhe Haraqinën. Për TetovaSot një banorë i kësaj komune ka dërguar disa fotografi ku shihet se si uji ka hyrë në dhomat e shtëpive dhe lokalet.

Nuk ka ndihma nga askush deri në këto momente thonë për TetovaSot.

haraqinaharaqinaa

Comments