Haxhi Shala: Votojë pro qeverisë, më bindën Thaçi dhe Haradinaj

441

Deputeti i Nismës Socialdemokrate Haxhi Shala ka thënë se do të votoj pro formimit të qeverisë së Avdullah Hotit, ani pse dy ditë më parë kishte thënë se nuk do ta votonte këtë qeveri.

Shala ka thënë se ndryshimi i mendjes së tij ka ardhur pasi ishte takuar me presidnetin e vendit Hashim Thaçi dhe ish kryeministrin Ramush Haradinaj.

Comments