Ibrahimoviç, burri që nuk di të mbajë fjalën 

214

 

Screenshot_1

Zllatan Ibrahimoviç, i cili njihet shpesh për deklaratat e tij kontroverse, ka lëshuar sërish një deklaratë bombë.

Këtë herë Ibra ka thënë se dikur ai ka luajtur me më të mirët e Italisë si Juventusi dhe Milani, por Manchester United është një hap para tyre dhe një nga skuadrat më të mira në botë.

Kujtojmë që Ibra i ka të shpeshta deklarata e dashurisë, dhe është i vetmi lojtar që ka pasur ëndërr të luajë kur ishte i vogël me të gjitha skuadrat që ka luajtur deri më sot, kjo sigurisht që është një ironi.

Por kujtojmë që para disa vitesh Ibra thoshte se futbolli anglez është një m.., ndërsa deklaronte me të madhe se Milani ishte skuadra e tij e ëndrrave kur ishte fëmijë, më pas doli që edhe Juventusi, PSG, Inter dhe Barcelona kishin qenë ëndrrat në sirtar.

Comments