Ilir Shaqiri njofton se ka ndërruar jetë nëna e tij

513

Këngëtari i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri, është zgjuar të shtunën me një lajm të hidhur.

Kjo pasi nëna e tij, Hana, ka ndërruar jetë në orët e para të së shtunës dhe lajmin për vdekjen e saj e ka bërë të ditur vet këngëtari.

Ai publikoi në rrjetin social Facebook një fotografi të nënës së tij tashmë të ndjerë, të cilën e shoqëroi me mbishkrimin: “Mëngjes i trishtë, lamtumirë nëna ime”.

Comments