Kida zbulon një pjesë të këngës së re [Video]

240

Orhidea Latifi apo Kida është duke punuar fuqishëm në këngën e re që siç thuhet është një bashkëpunim, shkruan lajmi net.

Ndonëse nuk e ka zbuluar këngëtarin, Kida ka prezantuar një insert të shkurtër të projektit të saj që vjen pothuajse i ngjashëm me këngët e tjera.

Latifi nuk ka dyshim se pëlqehet për muzikën që bën, e cila tashmë ka mbledhur një numër të madh të fansave.

“Mas”, “Bileta” dhe “Ti”, janë tri projektet e fundit të Kidës që numërojnë miliona klikime në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/

Comments