Lazim Destani krenarë për kualifikimin e Shkëndijës

261
ssss

Pas fitores së madhe të Shkëndijes e cila kualifikohet në play-off të Ligës Evropiane ka uruar edhe Lazim Destani. Ai në një status në Facebook ka shkruar se skuadra jonë e zemrës edhe një herë dëshmoi se ka cilësi të denjë për gara evropiane, gjë që më bën mua, por besoj edhe juve miq të dashur, jashtëzakonisht krenar

“Ëndrra vazhdon – Shkëndija avanson në play-off të Ligës Evropiane.
Skuadra jonë e zemrës edhe një herë dëshmoi se ka cilësi të denjë për gara evropiane, gjë që më bën mua, por besoj edhe juve miq të dashur, jashtëzakonisht krenar!
Urime fitoren dhe suksese ne realizimin e ëndrrës sonë të përbashkët, kualifkimin historik në Europa Ligë.

Comments