Ohër, humb jetën një 18 vjeçar nga Gostivari

271
ooooo

Një 18 vjeçar me iniciale M.D nga Gostivari ka humbur jetën një natë më parë, për arsye ende të panjohura, në Ohër.  I riu bashkë më një grup nxënësish kanë qënë duke bërë kamping në plazhin e Gradishtës, në qytetin Ohrit.

Mjeku kujdestar nga Ndihma e shpejtë e Ohrit ka informuar se rreth orës 20 atij i është përkeqësuar gjendja dhe ka humbur vetëdijën. Më pas ai ka pësuar ngërçe dhe ka vdekur.

Comments